Hubungi Kami / h1>

Ibu pejabat

Tambah: No. 1704, Pusat Kewangan Hongcheng,
Xinhuan East Rd, Zibo, Shandong, China

T: + 86-533-3163 319
F: + 86-533-3169 606
P: + 86-138 6443 5866
E:  penyelidikan@topower.tech
W:  tprefractory.com

Sosial
WhatsApp: + 86-138 6443 5866
WeChat: + 86-138 6443 5866
Skype: marlenre

Lokasi pengeluaran

Kilang 1: Wangcun, Zibo, Shandong, China
Kilang 2: Gaixian Yingkou, Liaoning, China

Lembaga Pengarah
Marlene (Ketua Pegawai Eksekutif)

Pengurusan jualan
Spring Zhang: spring@topower.tech
Edward Sun: edward@topower.tech
Bettina Sun: bettina@topower.tech
Mark Yang: mark@topower.tech
Alice Li: alice@topower.tech
Fay Sun: fay@topower.tech

Ibu pejabat

Kilang

Kilang

Tuliskan mesej anda di sini dan hantarkan kepada kami